Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Що таке RSS?

Якщо відкинути суху мову теорії, то RSS — це дуже простий спосіб отримання інформації з ваших улюблених сайтів. Ви отримуєте всі останні новини і повідомлення в одному місці без необхідності провідувати численні веб-сторінки в пошуках можливих оновлень.

Підписка на RSS схожа на підписку по електронній пошті, коли всі новини приходять у вашу поштову скриньку. Але вона у багато разів зручніша і функціональніша.

Переваги RSS

1. Економія часу. Вам не доведеться щоденно провідувати численні сайти і шукати на них нові матеріали.
2. Економія трафіку. Стрічка RSS зазвичай містить лише зміст новини, реклами, зображень та флеш-анімації.
3. Відсутній спам. Нема навіть такого терміну.
4. Анонімність. Вам не потрібно вказувати свою адресу електронної пошти та підтверджувати реєстрацію.
5. Поінформованість. Неможливо щось пропустити. Всі зміни зберігаються.


Як підписатися на RSS?
Існує кілька способів підписки на стрічки новин. Кожен з користувачів обирає собі той, який найбільш підходить йому. Серед найпоширеніших — підписка в браузері, в локальній програмі та в онлайн-читалкі. 
Розглянемо переваги та недоліки кожного із способів:

За допомогою браузера
Підписка та читання стрічок відбувається у браузері. Плюси: не потрібно завантажувати стороннє програмне забезпечування або реєструватися в онлайн-сервісах; для читання стрічок не потрібно покидати браузера. Мінуси: підписка браузером надає лише базові інструменти для маніпуляції ними.

За допомогою локальної програми
Багато користувачів віддають перевагу прикладним програмам, які поєднують можливості браузера з менеджером стрічок RSS. Результат — повнофункціональне, орієнтоване на читання стрічок робоче місце, яке може бути достатньо потужним для найбільш вимогливих користувачів. Мінус — необхідність встановлення ще однієї програми.

За допомогою онлайн-читалки
Читалки RSS які використовують веб-технології зараз на рівних конкурують з класичними програмами. Вони об'єднують плюси підписки в браузері та потужність прикладних програм і на сьогодні можуть бути найкращим рішенням для більшості користувачів.

За матеріалами сайту http://rssfeed.in.ua/

 

 
Пошук
Користувальницький пошук