Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Ubuntu Linux

Встановлення Ubuntu Linux

Уважаемые посетители! К сожалению, перевод этой страницы на русский язык пока недоступен. Приношу извинения за причиненные неудобства.

Отже, якщо ваш вибір зупинився на Ubuntu Linux, і ви вже маєте диск із відповідним дистрибутивом, настав час інсталяції цієї ОС. Ця стаття має на меті розглянути процес встановлення Ubuntu на комп'ютер. Встановлення операційної системи Ubuntu Linux, взагалі, є дуже простою операцією. Одначе, відразу слід зауважити, що в цій статті розглядається встановлення убунту на комп'ютер в якості єдиної операційної системи. При цьому, якщо у вас на жорсткому диску залишилися якісь необхідні вам дані — обов'язково перед інсталяцією перепишіть всі їх на надійний носій, оскільки жорсткий диск буде повністю відформатований.

Встановлення ж убунту в якості другої операційної системи, наприклад, паралельно з уже встановленою Windows, має свої особливості, які будуть розглянуті в одній з найближчих статей.

Отже завантажуємося з компакт-диску з дистрибутивом убунти (в моєму випадку це дистрибутив Ubuntu 9.10 «Karmic Koala») і бачимо наступне вікно, де відразу ж пропонується вибрати мову меню диску.

Подробнее...

 
Поиск
Пользовательского поиска