Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Налаштування поштового клієнтa для Gmail

Уважаемые посетители! К сожалению, перевод этой страницы на русский язык пока недоступен. Приношу извинения за причиненные неудобства.

Останнім часом перейшов на використання поштової скриньки від Gmail, оскільки останній сервіс відрізняється зручністю і надійністю, власне, як і решта служб від Google. Одначе, за старою звичкою, я все ж віддаю перевагу роботі з поштою через поштового клієнта, а не через веб-інтерфейс. Нижче наведено налаштування поштового клієнта на взаємодію з поштовим сервісом від Gmail за протоколом IMAP.

Увага! Щоб користуватися поштою від Gmail через поштового клієнта по протоколу IMAP, треба спочатку дозволити використання останнього для своєї поштової скриньки, зайшовши через веб-інтерфейс до налаштувань свого поштового облікового запису.

Сервер вхідної пошти (IMAP) - вимагає SSL: imap.gmail.com
Використовувати SSL: так
Порт: 993
Сервер вихідної пошти (SMTP) - вимагає TLS: smtp.gmail.com (використовувати автентифікацію)
Використовувати автентифікацію: так
Використовувати STARTTLS: так (деякі клієнти викликають цей SSL)
Порт: 465 або 587
Назва облікового запису: повна адреса електронної пошти (включаючи @gmail.com). Користувачі Служб Google повинні вводити username@your_domain.com
Адреса електронної пошти: повна адреса електронної пошти Gmail ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ). Користувачі служб Google повинні вводити username@your_domain.com
Пароль: ваш пароль Gmail

Взято тут: https://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=uk&answer=78799

 

 
Поиск
Пользовательского поиска